/ Статті   / Інше   / Різні товари для сільського господарства  

Інформація (статті) про різні товари для сільського господарства, детальна інформація відносно різних товарів для сільського господарства

Різні товари для сільського господарства


Вермікуліт для пророщування насіння


Вермікуліт для пророщення насіння та укорінення  живців

 

Пророщування насіння - процес, що починається із замочування насіння, зливання води, регулярного промивання насіння, поки воно не проросте (тобто, у насінин повинні з'явитися паростки).

Для чого пророщують насіння? Даний метод чудово готує насіння до посадки у грунт та на 5 – 7 днів прискорює появу сходів та сприяє одержанню більш раннього врожаю. Також метою пророщування є тодержання проростків (паростків) деяких видів рослин, які можуть уживатися як овочі в їжу як людиною, так і тваринами й мають високу харчову цінність. Вони активно використовуються, зокрема, у східноазійській кухні (особливо китайській, у якій вирощуються протягом близько 3000 років) і прихильниками сироїдіння.

Є різні методи пророщування насіння:

  • На газеті;
  • Мішечок з насінням, опущений у воду;
  • В бинті та інших марлевих виробах;
  • Залити насіння звичайною водою в посудині та інше.

 

Проте популярності набуває метод пророщування насіння з використанням спученого вермікуліту.

 

Корисні властивості вермікуліту у пророщуванні насіння:

-  Швидше формується коренева система;

-  Створює оптимальний баланс повітря та вологи;

-  Спучений вермікуліт – екологічно чистий природний мінерал, який проходить термічну обробку і стає повністю стерильним!

-  Нейтральний рН баланс;

-  Є носієм цінних мікроелементів:  Магній (Mg) – 10 – 14 %, Калій (K) – 3 – 5 %, Кальцій (Ca)  – 1,2 – 2%, Марганець (Mn) – 0,8 – 1%, Залізо (Fe)  – 5,6 – 6,5%, Кремній (Si)  – 34 – 36%;

-  Спучений вермікуліт  є несприятливим середовищем для розвитку патогенних мікроорганізмів, розвитку цвілі та гниттю;

 

Вирощування рослин з живців - найпопулярніший спосіб вегетативного розмноження

Живець – корінці, паростки чи бокові гілки, з яких вирощують нові рослини, або кусочок стебла, пагона культурного дерева, який використовують для щеплення дичок.

Кожен з нас стикався із ситуацією, коли «гинуть» вже укорінені живці. Якщо листковий живець був здоровим, то всі проблеми формування корінців пов’язані з правилами агротехніки: занадто важка земляна суміш, прямі сонячні промені, пересушування, або, навпаки, перезволоження грунту.
 
Як виконати всі вимоги для нормального утворення коренів і, при цьому, витратити мінімум зусиль? 
Одним з можливих варіантів може бути укорінення в спученому вермикуліті.
Оскільки, вермікуліт є легким повітропроникним середовищем, листкові живці не загнивають при укоріненні. Цьому сприяє і те, що вермикуліт поступово віддає накопичену вологу. Тим самим підтримуються рівні постійні умови, що дуже важливо для успішного вкорінення живців.
Відпадає необхідність в профілактичних обприскуваннях від інфекцій і шкідників. Запасу мінеральних речовин у спученому вермікуліті вистачає для швидкого вкорінення живців. 
 
 Науково - виробниче підприємство "Укрвермікуліт" займається виробництвом спученого вермікуліту, перліту, жаростійких бетонів, та теплоізоляційних сумішей ТМ "Тепловер"
 
 




Телефон: +380(67)827-36-07
email: i.davydiuk@vermiculite.com.ua
Контактна особа: НВП "Укрвермікуліт"

Дата подачі: 23.01.2017




Дивитись всі статті в розділі Різні товари для сільського господарства